Çorlu Spot

Çorlu’da spot eşyanın önde gelen satış mağazası DEV SPOT ikinci el eşya mağazasıdır. Mağazamız nadir olarak da olsa spot eşya dediğimiz eşyaların satışını yapmaktadır. Bu da bizi diğer ikinci el eşya mağazalarından ayıran en büyük özelliğimiz. Çünkü mağazamız sadece ikinci el eşya satmaz bunun yanında spot eşya adı verilen eşyalarında satışını yapmaktadır. Mağazamız kaliteye öncelik veren bir mağaza olduğundan eşyalarının kaliteli olmasına özen gösterir. Bu sebepten mağazamız yalnızca kaliteli eşya alır ve satar. Bu sebepten mağazamız bu anlamda Çorlu’da en çok tercih edilen mağaza olmuştur. Çorlu spot denince ilk akla gelen mağaza olmuştur ve bu böyle olmaya devam edecektir. Çünkü bizler elimizden geldiğince siz değerli müşterilerimizi bizle olan ilişkilerinizde memnun etmeye çalışmaktayız.

Spot eşya dediğimizde öncelikle şunun ayrımını yapmak gerekmektedir. Spot eşya genellikle ikinci el eşya olarak bilinmektedir. Fakat bu yanlış bir kanıdır. Spot eşya ile ikinci el eşya kesinlikle aynı kavramlar değildir. Açıklayacak olursak spot eşya sıfır kutusunda ve garantili eşya iken ikinci el eşya sıfır eşya değildir ve garantisinin olup olmayacağının bir kesinliği yoktur. Konuyu biraz daha derinleştirecek olur isek spot eşya dediğimiz mağazaların belli bir satış döneminde belirlenen bir kotayı aşamamaları durumunda ellerinde kalan ürünleri kotayı yakalamak amacı ile piyasa fiyatının altına satmalarıdır. Basit bir örnek ile açıklayacak olursak;  Çorlu Spot mağazası A marka televizyondan bir satış dönemi(1 yıl) içerisinde 100 tane satmayı taahhüt etti fakat yılın sonuna yaklaşınca ancak 80 tane satabildi. Yapılan anlaşmaya göre 20 tane daha satması gerekir. Fakat zaman kısıtlı olduğundan hemen fiyatlarda bir indirime gider yani kendi karından düşer. Bu da ister istemez satışlara yansır ve Çorlu Spot mağazası taahhüt etmiş olduğu satışı yapar. İşte bu durumda olan eşyalara spot eşya denmektedir. Bu tip eşyaların avantajı kesinlikle sıfır kutusunda olması ve garantisi olmasıdır yani kesinlikle sıfır eşyadır. Fakat diğer sıfır eşyalara göre fiyatının çok daha düşük olma avantajı olduğu için her daim tüketicinin talep ettiği ürün tipi olmuştur.

DEV SPOT Çorlu ikinci el eşya mağazasına da zaman zaman spot eşya satışları olmaktadır. Mağaza olarak bu tip satışlara önem vermemizin sebebi bizim mağaza olarak siz değerli müşterilerimize kaliteyi ucuza sunma prensibimiz ve gelişmiş mağazacılık anlayışımızdır. Her hizmet alanında olduğu gibi mağazamız bu konuda da en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunacaktır. Size düşen sadece mağazamız ile olan iletişiminizi devam ettirmeniz. Fırsat ürünlerimizden haberdar olabilmeniz için sosyal medya hesaplarımızı ve internet sayfamızı belli dönemlerde ziyaret etmeniz ve ürünlerimizin takibini yapmanızdır. Bunun yanında adreste belirttiğimiz mağazamıza gelip eşyalarımızı yerinde görmeniz ve eşyalarımızın durumu ve fiyatı hakkında güncel bilgilere sahip olmanız mümkündür.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.