Esentepe Mahallesi

Çorlu’ Esentepe mahallesinde oturan ikinci el eşya ihtiyacı olan müşterilerimiz ya da  kullanmadığı, ihtiyaç duymadığınız eşyasını satmak isteyen değerli müşterilerimiz  bu konuda bizlerden yardım alabilirler.Elinizde bulunan fazla veya kullanmadığınız eşyalarınızı mağazamıza satabilirsiniz.Böylece ekonominize katkıda bulunmuş olursunuz.Elinizde bulunan eski eşyalarınızı değiştirmek isteyebilirsiniz ya da başka sebeplerden elden çıkarmak  isteyebilirsiniz. Eşyalarınızı satmaya karar vermişseniz hemen sitemizde telefon numaramızdan bize ulaşabilir, anında fiyat teklifi alabilirsiniz.Tek yapmanız gerek eşyanızı tek tek fotoğraflayıp whatsapp ya da başka bir iletişim aracı üzerinden bizlere göndermek. Eşyanızı hemen değerlendirmeye alacağız ve arkadaşlarımız bu konu da sizlere geri dönüş sağlayacaktır. Eşyanın durumuna göre belirlediğimiz  ücrette anlaşmamız  durumunda eşyanın ücretini peşin veriyoruz. Daha sonrasında hemen adresinize nakliye aracımızı ve ekip arkadaşlarımızı gönderiyoruz, eşyalarınızı yüklemeye başlıyoruz.

DEV SPOT ikinci el eşya mağazası sizlere yalnızca eşya satma konusunda yardımcı olmaz, yeni ev kuran ya da ikinci  el eşya ihtiyacı olan biri iseniz hemen mağazamızı araştırabilir ya da ürünlerimizi mağazamıza gelerek yerinde görebilirsiniz.Mağazamızın ürün yelpazesi son derece geniştir.Bu ürün çeşitliliğine her geçen gün yenilerini katarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.Ürün sayısı ve mağazanın büyüklüğü anlamında Çorlu’da mağazamız en iyi durumda olanlardan biridir.Bu anlamda istediğiniz ve kafanızda olan eşyayı bulabileceğiniz doğru adrestir diyebiliriz.Buna ek olarak mağazamız sadece kaliteli ürünlerin alım satımını yapmakta olup sizlerin bir problem yaşamaması için en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktadır.Mağazamızdan aldığınız ürünler için bu konuda kesinlikle bir tereddüt yaşamanıza  ya da bu konuda şüphe duymanıza sebep yoktur.Çünkü bizlerin çalışma anlayışı ve iş ahlakı gereği sizlerin mutluluğu ve memnuniyeti ön plandadır.Mağaza olarak bunu ilke edinmiş durumdayız. İlk kurulduğumuzdan beri sizlerle oluşturduğumuz güven ilişkisi mağazamızı Çorlu ve çevresinde ciddi bir müşteri potansiyelinin tek tercihi haline getirmiştir.

Biz DEV Spot olarak Çorlu ikinci el eşya mağazaları içerisinde siz değerli müşterilerimiz için iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.Peki bunu nasıl yapıyoruz?Tabi ki biz sadece en kaliteli,en güvenilir ve masrafsız eşyaların alım satımını yapıyoruz.Ayrıca mağazamızdan almış olduğunuz eşyaların sizden kaynaklanmayan arızaları bizim güvencemiz altındadır.Bir sorun ile karşılaştığınız da kesinlikle bu mağazamız teknik personeli tarafından giderilecektir. İkinci el eşya anlamında hizmetlerimiz bu kadarla da sınırlı değil mağazamızdan aldığınız ürünlerin teknik desteğini, ürünlerin nakliyesini, aldığınız ürün için kurulum ve ya montaj gerekiyorsa bu hizmetleri de ücretsiz olarak sunmaktayız. Sizde hemen simdi bizimle iletişime geçmek, bilgi almak ya da ikinci el eşya alıp alım satımı yapmak istiyorsanız sitemizde belirttiğimiz telefon numarasından  irtibata geçebilirsiniz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.