Sağlık Mahallesi

Sağlık Mahallesi Ergene ilçemizde kalan bir mahallemiz yine Yeşiltepe mahallesi gibi kalabalık bir mahalle.Çorlu ikinci el mağazası olarak burasıda hizmet bölgelerimizden biri çünkü çok fazla talep aldığımız nüfusun yoğun olarak yaşadığı bir yer.Nüfus yoğunluğu yeni yapılaşmalar ile katlanarak devam etmektedir.Bir yerden de Ergene Organize Sanayii Bölgesine yakın olması sebebiyle sürekli göç almaktadır.Bizde bu taleplere cevap vermek için bu mahallemizi de hizmet bölgemiz olarak görüyoruz.İkinci el  eşya çeşitliliğimizi siz değerli müşterilerimiz için günden güne arttırıyoruz.Bu yüzden DEV Spot İkinci El Eşya Çorlu ikinci el eşya mağazaları içinde seçkin sektöründe lider bir mağazadır.Müşterilerimize kaliteli ikinci el eşya anlamında yüksek kaliteyi garanti uygun fiyatlara garanti ediyoruz. Çorlu ikinci el eşya sahibinden(DEV Spot olarak) kaliteli eşyaları alır ve size uygun fiyatlara sunar.Bünyemizdeki eşyaları  sizler için sürekli yeniliyoruz  ve karşınıza farklı alternatif eşyalar ile çıkıyoruz.Evinde ufak değişiklikler  yapmak isteyenler ,renklendirmek isteyenler,eşyalarını yenilemek isteyenler mağazamızı ziyaret edip eşya çeşitliliğimizi görebilirler.Aynı zamanda yeni evlenen ya da evlenmeyi düşünen çiftlerimizin çeyiz ya da eşya ihtiyaçlarını karşılamak için ikinci el eşya mağazamız hizmet vermeye hazırdır.Mağazamızda istediğiniz türde ve çok farklı kullanım amaçlarına hizmet edebilecek eşyalarımız mevcuttur.Çorlu ikinci el koltuk takımları deyince akla gelen mağazamızın koltuk takımları başta olmak üzere beyaz eşya,çekyat,koltuk,televizyon bunlardan sadece bir kaçı ve ilk akla gelenler arasında.Sizinde ikinci el eşya ihtiyacınız var ise ya da ikinci el eşyalarınızı satıp değerlendirmek istiyorsanız hemen arayın.

Sağlık Mahallesi Ergene ilçemizde kalan bir mahallemiz yine Yeşiltepe Mahallesi gibi kalabalık bir mahalledir. Çorlu ikinci el mağazası olarak burasıda hizmet bölgelerimizden biri çünkü çok fazla talep aldığımız nüfusun yoğun olarak yaşadığı bir yer. Nüfus yoğunluğu yeni yapılaşmalar ile katlanarak devam etmektedir. Bir yerden de Ergene Organize Sanayii Bölgesine yakın olması sebebiyle sürekli göç almaktadır. Bizde bu taleplere cevap vermek için bu mahallemizi de hizmet bölgemiz olarak görüyoruz. İkinci el  eşya çeşitliliğimizi siz değerli müşterilerimiz için günden güne arttırıyoruz. Bu yüzden DEV Spot İkinci El Eşya Çorlu ikinci el eşya mağazaları içinde seçkin sektöründe lider bir mağazadır.

DEV SPOT Çorlu ikinci el eşya mağazası olarak müşterilerimize yüksek kaliteyi uygun fiyatlara garanti ediyoruz. DEV SPOT Çorlu ikinci el eşya mağazası kaliteli eşyaları alır ve size uygun fiyatlara sunar. Bünyemizdeki eşyaları  sizler için sürekli yeniliyoruz  ve karşınıza farklı alternatif eşyalar ile çıkıyoruz. Evinde ufak değişiklikler  yapmak isteyenler, renklendirmek isteyenler, eşyalarını yenilemek isteyenler mağazamızı ziyaret edip eşya çeşitliliğimizi görebilirler. Aynı zamanda yeni evlenen ya da evlenmeyi düşünen çiftlerimizin çeyiz ya da eşya ihtiyaçlarını karşılamak için mağazamız hizmet vermeye hazırdır. Mağazamızda istediğiniz türde ve çok farklı kullanım amaçlarına hizmet edebilecek eşyalarımız mevcuttur. Mağazamızda koltuk takımları başta olmak üzere beyaz eşya, çekyat, koltuk, televizyon gibi muhtelif eşyalarımız mevcuttur. Sizin de ikinci el eşya ihtiyacınız var ise ya da ikinci el eşyalarınızı satıp değerlendirmek istiyorsanız hemen arayın. Anında eşyalarımız ya da hizmetlerimiz hakkında sizleri bilgilendirelim.

Mağazamızı ziyaret edip ürünlerimizi ve hizmetlerimizi yerinde görebilirsiniz. Bununla beraber mağazamızın güncel ürünlerini ve fırsatlarını internet üzerinden de takip edebilirsiniz. Konuyla alakalı olarak fiyat isteyebilir ya da diğer hizmetlerimizi talep edebilirsiniz. Mağazamızda sizlere sunduğumuz hizmetler arasında nakliye ve montaj da vardır. Kısaca sizlerin mağazamıza gelip eşya beğenmek dışında ekstra bir masraf veya uğraşınız yoktur. Mağazamıza gelip eşya beğendikten sonra ödemeyi alıyoruz adresinize çıkmak üzere hemen yüklemeyi yapıyoruz. Aldığınız eşyaları evinize kadar teslim edip eğer ki kurulum montaj gerektiren eşyalar ise bizler hiçbir ek ödeme talep etmeden kurulum ve montajını da yapıyoruz.

DEV SPOT ikinci el eşya mağazası sadece ikinci el satmaz bunun yanında sizlerin evinde kullanmadığınız ya da artık ihtiyaç duymadığınız eşylarınızı alıp, sizlere bu eşyaları paraya dönüştürme fırsatı da verir.Bu konuda da tek yapmanız gereken sitemizdeki hızlı teklif alma formunu eksiksiz bir şekilde doldurup, satacak olduğunuz eşyalarınızın fotoğraflarını bu forma ekleyip göndermeniz durumunda personelimiz sizlere hemen dönüş yapacaktır. Eşyalarınızın fotoğraflarını çekip telefon üzerinden herhangi bir uygulama yardımı (whatsap,facebook)  ile gönderdiğinizde de yine sizlere hemen fiyat vermeniz mümkündür. Fiyat olarak anlaşmamız durumunda eşyanızın ücretini peşin veriyoruz daha sonrasında eşyalarınızı yüklemeye başlıyoruz. Bu konudaki çalışmalarımızı, ürünlerimizi Sağlık Mahallesi’ndeki müşterilerimiz mağazamıza gelmek yerine ürünlerimiz hakkında bilgi ya da fiyatları sosyal medya(facebook,letgo) üzerinden de takip etmeniz mümkündür.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.