Yenice İkinci El Eşya

Yenice Çorlu’ya bağlı ve Çorlu’nun bir mahallesi olup Marmara Denizi’ne tek kıyısıdır. Bu sebepten bu güzide mahallemiz yaz aylarında çok bir hayli turist çekmektedir. Çorlu’nun bu şirin mahallesi villa yapına çok müsait olmasının yanında denizi turist çekmesinin sebebidir. Bu nedenlerden dolayı Yenice yaz aylarında hayli kalabalık olmaktadır. Gerek İstanbul’dan gerekse diğer çevre illerden tatilcilerimiz bu şirin mahallemize akın etmektedirler. Yaz aylarında Yenice adeta nüfus patlaması yaşamaktadır. Tatil sezonlarında yaşanan bu nüfus yoğunluğu bazı ihtiyaçları da beraberinde getirmektedir. Bunların Başında mobilya ve diğer eşya ihtiyaçları gelmektedir. Tabi ki bu durum Yenice ikinci el eşya piyasasının doğmasına sebep olmuştur.

Yenice Mahallesinde tatil sezonlarındaki bu yoğunluk sebebi ile bu mahallemizden çok fazla ikinci el eşya talebi almaktayız. Bunu göz önünde bulunduraraktan DEV SPOT Çorlu İkinci El Eşya Mağazası olarak çok daha fazla çalışıp mağazamızdaki eşya çeşitliliğini arttırmaya çalışmaktayız. Amacımız Yenice ikinci el eşya mağazası olarak tanınmak ve buradan gelen taleplere cevap vermek, yetebilmektir. DEV SPOT Çorlu İkinci El Eşya mağazası bir çok bölgede hizmet verdiği gibi Yenice ikinci el eşya alanında da layığıyla hizmet vermektedir.

Yenicede tatil yapmaya gelen ya da yazlığı olup da yazlığına eşya almak isteyen müşterilerimiz web sitemizdeki adresimizden bizlere ulaşabilirler. Mağazamıza gelip beğendiğiniz, arzu ettiğiniz ürünü alabilirsiniz. Sizlere aynı gün içinde teslimat sözü veriyoruz. Bizlerden aldığınız ürünler için nakliye ve diğer gider kalemlerini sorun etmenize gerek yok. Mağazamızdan aldığınız eşyalarınızı evinize kadar getiriyor, kurulum ve montajını yapıyoruz. Mağazamız sizlere bu hizmetleri tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır.

Yenicede geçici veya kalıcı olarak ikamet eden müşterilerimizin ikinci el eşya ihtiyaçlarına profesyonel çözümler bulmak ve sizlerin mutluluğunu sağlamak mağazamız için bir onurdur. Mağazamızdaki eşyalarımızı görmek ya da satın almak için mağazamıza gelip eşyalarımız hakkında en güncel fiyatları ve bilgiyi alabilirsiniz. Bu bölgedeki müşterilerimiz bizleri yine sosyal medya üzerinden de takip edebilir, eşyalarımız hakkında bilgileri buradan da alabilirler. DEV SPOT Çorlu İkinci El Eşya Mağazası olarak sizlerin memnuniyeti ve mutluluğu için Yenice’de uzman ve yetkin kadrosu ile sizlere hizmet vermeye hazırız.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.