1)Mağazanızın açık adresi nedir?

Cevap:Mağazamız Çorlu ve çevresine hizmet vermekte olup adresimiz;

Reşadiye Mahallesi Şinasi Kurşun Caddesi 10.Sokak 2-1C Çorlu/Tekirdağ

Ayrıca google maps de kaydımız olup sitemizdeki harita üzerinden de adresimizi görebilir akıllı telefonunuzdan yer yön tarifi alabilirsiniz.Halk arasındaki tabirle Çorlu'daki santral adı verilen yerden Çorlu Park'ına giden yolu takip edecek olur iseniz 10. Sokak girişinde mağazamızı görebilirsiniz.

 

2)Satmak istediğim mobilya veya beyaz eşya için sizden nasıl bilgi ve teklif alabilirim?

Cevap:En hızlı olarak 0544 512 54 69 numaralı telefona Whatsapp üzerinden beyaz eşya veya mobilyanın resimlerini bize göndererek anında bizden fiyat alabilirsiniz.Alternatif olarak yukarıdaki soru da belirtmiş olduğumuz mağaza adresimize gelip bu konuda bizlerden yardım alabilirsiniz ya da yine sistem üzerinden iletişim kısmındaki formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde bizlerden bu konuda cevap alabilirsiniz.

 

3)Sizden beyaz eşya veya mobilya satın almak istiyorum ancak aldığım ürünün bir garantisi var mı?

Cevap:DEV SPOT'tan aldığınız ürünler genellikle servis garantili olup en fazla bir yıl kullanılmış ürünlerdir.Bu bağlamda bir çoğunun servis garantisi vardır.Olmayanların ise biz mağaza olarak belli bir kullanım süresi içerisinde sizlere garanti vermekteyiz.Bu kullanım süresi içerisinde herhangi biz olumsuz durum karşısında sizleri mağdur etmiyoruz ya eşyanızı değiştiriyoruz ya da mağduriyetinizi gideriyoruz.

4)Mağazanızdan aldığım ürünün nakliyesini kim yapmakta ve ücreti nedir?

Cevap: Mağazamızdan aldığınız herhangi bir ürünün nakliyesi için sizlerden ek ücret talep edilmez.Aldığınız ürünü kapınıza kadar mağazamız çalışanları getirir kurulumunu yaparlar.Fakat aldığınız eşyayı götüreceğiniz yer Tekirdağ dışında ya da şehirler arası yol olarak kabul edilirse ve normal şartların dışında ise çok ufak cüzzi bir ücret sizlerden talep edilebilir.

 

5)Mağazanızın gün içi çalışma saat aralığı nedir?

Cevap:Mağazamız sabah sekiz'de açılır akşam dokuzda kapanır bunun dışında çalışma saatlerimizde olabilmekte.Özellikle yaz ayları gibi yoğun aylarda çalışma saatlerimiz uzayabilmektedir.Fakat siz değerli müşterilerimiz bizlere telefonlarınızdan 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür.

 

6)Kredi kartı veya banka ile ödeme yapmamız mümkün mü?

Cevap:Mağazacılık olarak DEV SPOT nakit ödeme ile çalışır.Mağazamızda beğendiğiniz ya da internet  üzerinden görüp talep ettiğiniz eşyaların ödemesini nakit almaktayız.Çünkü ödemelerde çok yüksek rakamlardan bahsedemediğimiz için kredi kartıyla ödeme pek olmamaktadır. Fakat arzu edilir ve bu konudaki ödeme yöntemi tek kredi kartı ise mağazamız da kredi kartı da geçerlidir.